NELER YAPIYORUZ / SU DEPOSU & HİDROFOR SİSTEMLERİ

FAALİYETLERİMİZ;

  • Hidrofor sistemleri satış ve uygulaması,
  • ARD Tahliye cihazları
  • Depo yalıtımı,
  • Yangın dolapları satış ve uygulaması,
  • Dalgıç pompaları satış ve uygulaması.
  • Su Deposu
  • Su Deposu ve Hidrofor Sistemleri
Anasayfa

FAALİYETLERİMİZ

HİDROFOR onarım, tamir ve servis hizmetleri departmanımızda firmamızca yapılan her yedek parçalarınıza 1 yıl garanti vermektedir.

Hidrofor  Servisimiz  sorunlarınıza hızlı çözüm hizmetiyle, merkezimizin sağlamış olduğu, Hidrofor teknik servis, Hidrofor bakım, Hidrofor Montaj, Hidrofor onarım ,Hidrofor arıza, yıllık hidrofor bakım ve benzeri hizmetlerden faydalanabilmek için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Hidrofor  Servisimiz, siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için, her geçen gün artan müşteri kitlesine ulaşabilmek için, teknik servis ekibi ve deneyimli personeli ile hizmetinizdedir.

Hidrofor  Servisimiz, bütçenizi düşünerek, en kaliteli ve ucuz hizmeti sağlamaktadır. Ürününüzde meydana gelen herhangi bir arıza durumunda, çağrı merkezini arayarak, size ulaşılabilecek irtibat bilgilerini ve üründe meydana gelen sorunu belirtiniz. Çağrı merkezimiz tarafından size yönlendirilecek deneyimli ve uzman personelimiz, arızanın nedenini en hızlı şekilde tespit eder.

Hidrofor  Servisi teknik ekibi tarafından tespit edilen arıza, mümkünse yerinde yapılacak müdahaleyle, gerekirse de, teknik servis merkezinde, gerekli parçanın onarımı ya da orijinal parça değişimi yapılarak, ilk günkü gibi kullanılır hale getirilir ve size teslim edilir.

Hidrofor  Servisimiz, bütçenize uygun şekilde, montaj, bakım, yıllık periyodik bakım, yedek parça değişimi, aksesuar ilavesi ya da değişimi gibi hizmetler en kaliteli ve hızlı şekilde sunularak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti en üst düzeyde tutulur.

Hidrofor  Servisi olarak ihtiyaç duyduğunuz herzaman sizinleyiz.Hidrofor bakım ve arızalarınızda, Ehliyetli ve kaliteli ekibimizle sizlere güvenli huzurlu ve konforlu ortamlar hazırlamak amacındayız.

BÜYÜK FIRSAT

%70 İndirimli Klima Bakımı