KLİMA MONTAJI

Klima montajı olarak servis hizmeti vermekte olan firmamız 2011 yılından bu güne ilkelerinden ve montaj kalitesinden asla taviz vermemiştir.   Klima servisi, klima bakımı, klima onarımı ve klima montajı ile müşterilerimizin güler yüzlü kalmaları için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Gezici servisimiz ile anında iletişm.

Klima Servisi

Tüm Klima markaları ve modelleri için Gms Teknik özel Klima servisi olarak cihazlarınızın arıza, tamir, montaj ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Firmamız istanbul’un anadolu yakasındaki tüm ilçe ve semtlerine profesyonel ve deneyimli kadromuz ile 7/24 hizmet vermektedir. Hizmetlerimizde yapılan işçilik 1 yıl garanti kapsamı altındadır. Klima ve Kombi gibi cihazlarınızın periyodik olarak bakımları yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan cihaz yüksek enerji tüketiminin yanında sağlığınıza neden oluştucaktır. Klimanın periyodik bakımı için, yaz sezonu öncesi veya yaz sezonu sonunda olmak üzere en az yılda bir kez bakım yaptırılmasını tavsiye etmekteyiz.

KLİMA BAKIMI

Her marka ve model klima cihazınızın montaj, demontaj, gaz dolumu, bakımı ve arıza tespiti için bizleri  arayabilirsiniz. GMS Teknik, özel Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimize klimalarınızın yıllık periyodik bakımlarını hatırlatıyoruz. Verimli bir klimanızın olmasını istiyorsanız, klimalarınızın yıllık periyodik bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir.