KOMBİ SERVİSİ

Marka bağımsız kombi servis hizmeti sunuyoruz. Periyodik kombi bakımında uzman ekibimizle yanınızdayız. Unutmayın en iyi kombi bakımlı kombidir. Kombiniz arızalandığında servis merkezimizi aramanızdan itibaren en kısa sürede arızaya müdahale edilmekte ve kombi sorunlarınıza en uygun ve en ekonomik çözümler üretilmektedir.

KOMBİ BAKIMI

Tüketicilerimizin ürün seçiminde ve tercih etme aşamasında etkin olan önemli faktörlerinden biri de, firmamızın satış sonrasında müşterilerine sunmuş olduğu servis hizmetidir. Ürünlerin kullanım ömrü süresince; verilen servis hizmetinin kalitesi, eğitimli servis teknisyenleri ve yedek parça garantisi ile servis hizmetlerimiz dahilinde müşteri memnuniyeti en üst seviyelerde tutulmaktadır.

KOMBİ montaj

Her marka ve model kombi montaj, demontaj,, bakımı ve arıza tespiti için bizleri arayabilirsiniz. GMS Teknik, özel kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize kombi yıllık periyodik bakımlarını hatırlatıyoruz. Verimli bir kombi olmasını istiyorsanız, kombi yıllık periyodik bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir.